Diğer Sayfalar
» ANA SAYFA
» HAKKIMIZDA
» ÜRÜNLER
» REFERANSLAR
» GALERİ
» İLETİŞİM
Gizlilik Politikası
Bu web sitesinin amacı, Çobanoğlu Ambalaj ve hizmetleri hakkında genel bilgi vermek içindir. Bu web sitesi önceden haber vererek veya vermeden değiştirilebilir, yenilenebilir.
 
Çobanoğlu Ambalaj, bu web sitesi içindeki bilgilerin %100 hassaslığı, bütünlüğü, güvenilirliğini temsil ve/veya garanti etmez. Çobanoğlu Ambalaj, bu web sitesinin içeriğindeki eksikliklerden ve/veya bilgilerin fiziksel uygulamalardaki sonuçlarından doğabilecek hertürlü hasarlardan, zararlardan ve/veya 2. ve 3. şahıs ve kurumlara gelebilecek hertürlü zarar ve ziyandan sorumluğu değildir.
 
Bu web sitesinin içindeki bilgiler, resimler, fotoğraflar ve içerikler Çobanoğlu Ambalaj ve/veya sitede bahsi geçen marka sahiplerinin telif hakları kapsamında kanunen koruma altındadır.
 
Bu web sitesinin içindeki bilgiler, ticari amaçlı olmadığı sürece sadece kişisel kullanım için kullanılabilir. Bu tip kullanımlar, Çobanoğlu Ambalaj ve web sitesi içinde geçen marka sahiplerinin sahip olduğu telif hakları kural ve kanunlarına uygun olmak şartıyla gerçekleştirilebilir.
 
Bu web sitesinin tüm içeriği ile ilgili olarak yapılacak, kopyalamalar, çıktılar, pazarlamalar, ticari girişimler, başka web siteleri üzerinden link (köprü) koymalar, içerik benzerlerinin oluşturularak yayınlanması ve benzeri tüm eylemler, Çobanoğlu Ambalaj'ın yazılı iznine tabidir.
Copyright © 2010 - Tüm hakları saklıdır. Gizlilik Politikası Designed by MS Ajans